RAF Děčín kovovýroba

Firma Ing. Richard Fresser - RAF Děčín zahájila produkci v roce 1993 specializací na frézovací nástroje z tvrdokovu - frézy pro drážkování okenních a dveřních těsnění. Výroba těchto nástrojů probíhá dodnes.

V průběhu času společnost získávala další zajímavé zakázky především na trhu výroby nástrojů ze slinutých karbidů. Roku 1997 jsme převzali kompletní sortiment výroby přípravků ze Severočeské Armaturky pro společnost TOS Varnsdorf a.s. Taktéž tato výroba pokračuje dodnes a sortiment dodávaných produktů se neustále rozšiřuje.

Od léta 2001 produkujeme také formy na vstřikování plastů a řezné nástroje.

Následující rok jsme provedli razantní investici do CNC frézovacího centra a CAD / CAM oddělení. Neustále se věnujeme jejich rozvoji a současně jsme schopni nabídnout velmi široké spektrum služeb kovovýroby od sériových výrob po individuální kusovou výrobu.

Díky našim mnohaletým zkušenostem a bohatému technologickému zázemí nabízíme našim zákazníkům inovativní řešení splňující velmi náročná kritéria dynamického trhu, především poměr cena ku kvalitě produktu a služeb.

Společnost je od roku 2003 certifikována Českým státním ústavem normou EN ISO 9001:2001 a disponuje také 3D měřícími technologiemi.

Mezi naše zákazníky působící na globálních trzích patří například KS Kolbenschmidt Czech Republic a. s., TOS Varnsdorf a.s., CETOS a.s., NAREX, BLACK&DECKER, FEDERAL-MOGUL a.s., Personna Internacional a další.

V roce 2012 byla firma převedena na společnost s ručením omezením.

Z důvodu převyšující poptávky zákazníků na zvýšení výrobní kapacity společnost nakoupila koncem roku 2014 další CNC frézovací centrum, CNC soustruh a brusku.

Pokud máte zájem dozvědět se více o našich možnostech, neváhejte nás kontaktovat.

dgscreative